TOPlist

Vila Břidličná

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nadstandardní ubytování ve vile se zahradou a vlastním vestavěným krytým bazénem na kraji podhorské obce Břidličná s výhledem na nejvyšší horu Jeseníků, Praděd. Příjezd autem, parkování před domkem.
Vybavení a služby
Vila k pronájmu poskytuje ubytování pro 1 až 12 osob ve 4 ložnicích. Vstupní chodba a hala, prostorný obývací pokoj s krbem a posezením, kuchyňským koutem odděleným od obývacího pokoje barem, ložnice manželské dvojlůžko, technická místnost. V patře ložnice s manželským dvojlůžkem + 2x jedno samostatné lůžko, další ložnice s manželským dvojlůžkem + 2x samostatné lůžko, ložnice s rozkládacím lůžkem. 3x TV/SAT, radio, 3x balkón. V objektu je pitná voda. Uzamykatelná garáž na úschovu kol a lyží. Venkovní posezení se zahradním nábytkem v kryté terásce. Zastřešený vyhřívaný bazén o rozměru 7x3x1,5m. Udržovaná zahrada 2000m2. Vinný sklípek, dětská houpačka. Majitel poskytuje ložní prádlo a ručníky. Všechny energie jsou v ceně pobytu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
V okolí obchod, 4 restaurace. Zastávka ČSAD a ČD. Po domluvě je možné za příplatek zajistit domácí stravu. Značené turistické a cykloturistické stezky. V létě sběr hub a lesních plodin. Lyžařský vlek s nočním lyžováním ve Staré Vsi 14km, další v Malé Morávce 15km, Avalanche 13km, Praděd. Běžecké tratě na chatu Alfrédku, Švýcárnu, Ovčárnu, Skřítek, vrchol nejvyšší hory Jeseníků - Praděd, obec Karlov, Karlovu Studánku. Výlety: Karlova Studánka 23km, Praděd s vyhlídkovou věží, vodní nádrž Slezská Harta - rybolov a koupání 46km, na skalnatém výběžku hrad Sovinec s expozicí dravých ptáků 19km. Rešovské vodopády. Velký Rabštejn. Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně v Koutech nad Desnou, vodní nádrž Slezská Harta